O mnie - Kim jestem?

Witam,

jestem Bożena, dla znajomych Boszka, z wyksztacenia marketer, z zamiłowania artystka.

Moja historia z szyciem zaczęła się ponad 5 lat temu, kiedy zmęczona pracą w korporacji i codziennymi, 15-letnimi dojazdami do Warszawy zapragnęłam robić coś, co kocham - czyli tworzyć i szyć.

 

Moim pierwszym pomysłem były zabawki pluszaki dla dzieci, fantazyjne fartuszki oraz torby. Obdarowywałam nimi przyjaciół i znajomych - dawało mi to dużą przyjemność i chęć do dalszego działania. Tworząc, cały czas szukałam nowych inspiracji i pomysłów. Zastanawiałam się, czego brakuje na rynku i narodził się pomysł z ANIOŁAMI. Warto dodać, że uwielbiam anioły i nawet je kolekcjonuje, i to również było dla mnie inspiracją.  Muszę przyznać, że prototyp anioła nie był zbyt piękny, jednak satysfakcja, że udało mi się go stworzyć dała mi ogromną motywację do działania! Kolejnego anioła uszyłam dla córki koleżanki z okazji narodzin - był już ładniejszy od pierwszego, więc się nie poddałam i szyję je do dziś. Każdy kolejny anioł był lepszy od poprzedniego, cały czas starałam się udoskonalić proces tworzenia – co przekładało się na efektywność szycia oraz finalny wygląd laleczek.

o-mnie150103.jpg

Obecnie moje anioły są prawie idealne, prawie, gdyż w tym miejscu pozostawiam sobie pole do nowych inspiracji i dalszego udoskonalania mojego produktu. Moim zamiarem było i nadal jest tworzenie aniołów na podobieństwo osoby obdarowywanej i personalizowanych. Każdy anioł jest dedykowany konkretnej osobie i zgodnie z zamówieniem jest odpowiednio wizualizowany (najczęściej na bazie zdjęcia).

Proponowane produkty

Maryna & Andrii - prezent ślubny

Maryna & Andrii - prezent ślubny

Justyna&Sławek - na nieskończoną miłość

Justyna&Sławek - na nieskończoną miłość

300 zł

kontakt016097.png

"Boszka"
Bożena Fontańska

96-100 Skierniewice

ul. Wiosenna 4K/K1
kontakt@boszkaszyjedlaciebie.pl
+48 501 437 719